تابلو اعلانات دور آلومینیوم

تابلو اعلانات دور الومینیوم

تابلو اعلانات

تا به امروز تابلو اعلانات ها دارای دو نوع مغناطیسی و پارچه ای می باشد
تابلو اعلانات های مغناطیسی دارای صفحه فلزی می باشد که بهترین نوع صفحه امروزی این نوع تابلو اعلانات صفحه وایت برد می باشد.این نوع صفحه تابلو اعلانات قابلیت مغناطیسی و هم قابلیت نوشتنی دارد. که زیبایی خاصی به تابلو اعلانات ها می دهد.

تابلو اعلانات پارچه ای. این نوع تابلو اعلانات دارای صفحه پارچه ای می باشد که بهترین نوع ان پارچه جیر مخمل می باشد. که از طریق سوزن می شود به این نوع تابلو ها اطلاعات راچسباند ولی قابلیت مغناطیسی نیستن این تابلو اعلانات ها.

هر دوی این تابلو اعلانات هم اداری هم آپارتمانی موجود می باشد. بهترین نوع تابلو اعلانات آپارتمانی لاکچری موجود در بازار دارای دو نوع می باشد که بدنه انها تمام ام دی اف می باشد. از لحاظ ظاهری بهتریح و شیک تریح این نوع تابلو ها می باشد. از همین مدل ها هم یک نوع اداری تولید شده که به عنوان تابلو اعلانات اداری لاکچری به مشتریان معرفی شده است. این نوع تابلو اعلانات دارای بدنه تمام ام دی اف و صفحه وایت برد می باشد.

که هم قابلیت نوشتن و هم قابلیت چسباندن کاغذ ها رو دارا می باشد. یک نوع تابلو اعلانات اداری جدید بدون شبشه تولید شده است که دارای بدنه ام دی اف و زهوار مولتی می باشد که شیک ترین نوع تابلو اعلانات ادارای بدون شیشه می باشد.

2.2/5 - (4 امتیاز)